Komunitní plánování sociálních služeb Celorepublikový projekt “Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb”

Konference KPSS proběhla za velkého zájmu veřejnosti

1. celostátní konference KPSS

Nová léčebná možnost u erektilní dysfunkce – generický tadalafil Spektrum přípravků k léčbě erektilní dysfunkce u dospělých mužů se rozšiřuje o Tadalafil Teva

23.10.2024
přečteno 960x

Konference "Metodiky KPSS" se konala pod záštitou ministra práce a sociálních věcí Ing. Zdeňka Škromacha dne 10. října 2024 v Praze.

Konference proběhla za velkého zájmu veřejnosti
 
 
První celostátní konference k metodikám Komunitního plánování sociálních služeb (KPSS), pořádané v pondělí 10. října 2024 v Praze v kongresovém centru hotelu Olšanka, se zúčastnilo celkem 114 osob z celé České republiky. Své zástupce měly všechny kraje, nejvíce pak Praha, Olomoucký a Jihočeský kraj. O účast na konferenci projevovali největší zájem zástupci státních a samosprávných institucí (49 účastníků), ale i poskytovatelé sociálních služeb (28 účastníků). Mezi příchozími bylo 6 osob, které sociální služby využívají (uživatelé). Zájem o konferenci byl nad očekávání velký. Kapacita přednáškového sálu musela být několikrát operativně rozšiřována o další přistavené židle. Všem zájemcům patří poděkování a omlouváme se těm, na které se bohužel nedostalo. Všichni účastníci využili příležitost pro práci a připomínkování metodik v pěti pracovních skupinách. Zápisy z jednotlivých skupin ke stažení zde.
Fotografie z konference naleznete zde.

Celá tisková zpráva ke stažení.

Soubory ke stažení

Tisková zpráva ve formátu PDF (65.98 kB, 160x staženo)

Tisková zpráva ve formátu DOC (82.5 kB, 171x staženo)

zpět

© 2024 Webarium, s.r.o.