Portál
plánování sociálních služeb

Česká republika

METODICI VZDĚLAVATELÉ

Pro každý kraj ČR je vyškoleno několik krajských metodiků/vzdělavatelů, kteří absolvovali roční (únor 2024 až únor 2024) vzdělávací program v celkovém rozsahu 240 hodin (vzdělávací program pro metodiky/vzdělavatele zde) a po splnění všech podmínek vzdělávání a obhajoby závěrečné práce obdrželi OSVĚDČENÍ od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Celkem je díky realizaci projektu vzděláno 74 krajských metodiků/vzdělavatelů. Kontakty na krajské metodiky/vzdělavatele pro ten který kraj naleznete zde.
 
Metodici/vzdělavatelé tak mohou vzdělávat účastníky procesu plánování sociálních služeb v obci/regionu, poskytovat metodické vedení zpracovatelům střednědobých plánů rozvoje sociálních služeb, podporovat funkční struktury, organizaci a vzájemnou komunikaci mezi účastníky procesu plánování sociálních služeb, vést jednání v oblasti plánování sociálních služeb. Mají také znalosti a dovednosti práce s Metodikami pro plánování sociálních služeb, s principy, procesy a postupy plánování sociálních služeb.
 
Metodici/vzdělavatelé již v rámci svého vzdělávání realizovali v jeho praktické části ve všech krajích ČR (červen 2024 až prosinec 2024) Vzdělávací program pro plánování rozvoje sociálních služeb v rozsahu 80 hodin. Díky tomu bylo celkem vzděláno 217 místních odborníků pro plánování sociálních služeb.
 
 
SEZNAM KRAJSKÝCH METODIKŮ/VZDĚLAVATELŮ PRO PLÁNOVÁNÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB.
 
 
 
Kontakty na samostatné webové stránky metodiků/vzdělavatelů v některých krajích:

Pardubický kraj

Středočeský kraj

Olomoucký kraj

 

Seznam krajských metodiček/metodiků

 (19.4.2024)

V článku naleznete seznam (včetně kontaktů) krajských metodiček/metodiků pro plánování sociálních služeb, kteří úspěšně absolvovali vzdělávací program a obdrželi osvědčení od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.
přečteno 874x
Více

Nejčtenější

Nová léčebná možnost u erektilní dysfunkce – generický tadalafil Spektrum přípravků k léčbě erektilní dysfunkce u dospělých mužů se rozšiřuje o Tadalafil Teva

Seznam krajských metodiček/metodiků (874x)
© 2024 - 2024 Webarium, s.r.o.