Portál
plánování sociálních služeb

Česká republika

V Praze se uskutečnil seminář k PRSS

16.12.2024
přečteno 45x

Ve spolupráci s MPSV proběhl za účasti téměř 50 zájemců/zájemkyň seminář věnovaný problematice plánování sociálních služeb. Realizátoři akce: Komunitní plánování o.p.s., CpKP a Domov sv. Anežky.

V úvodním bloku slyšeli účastníci zajímavou a na informace velmi bohatou prezentaci doktorky Vaskové (MPSV ČR), která se týkala mimo jiné krajských plánů, národního plánu a dalšího směřování celé oblasti včetně plánované finanční podpory.
Další vstup (Mgr. Kateřina Peclová – Komunitní plánování o.p.s.) byl věnován výstupům z monitoringu, který byl zaměřen na procesy vytváření krajských střednědobých plánů rozvoje sociálních služeb a který se za spolupráce s metodiky/vzdělavateli uskutečnil v rámci projektu „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“ během letních měsíců tohoto roku.
V odpoledním bloku pak nejprve Mgr. Úlehla představil několik nových pohledů a tezí k problematice konstrukce plánu včetně plánování z hlediska zákona a na závěr byla představena Kritéria kvality plánování sociálních služeb (Bc. D. Rosecký a Bc. L. Kolářová z CpKP). Kritéria zároveň obdrželi všichni účastníci semináře v tištěné podobě.
Během každého bloku proběhly s účastníky na daná témata zajímavé diskuse.
 
Všem účastníkům/účastnicím velmi děkujeme za projevený zájem a za podnětné připomínky vznesené během diskusí.
 
V souborech ke stažení naleznete jednotlivé prezentace.

Soubory ke stažení

Nová léčebná možnost u erektilní dysfunkce – generický tadalafil Spektrum přípravků k léčbě erektilní dysfunkce u dospělých mužů se rozšiřuje o Tadalafil Teva

Prezentace - MPSV (72.45 kB, 18x staženo)

Prezentace - monitoring (86.5 kB, 15x staženo)

Prezentace - I. Ulehla (171.85 kB, 24x staženo)

Prezentace - kriteria (249.2 kB, 18x staženo)

zpět
© 2024 - 2024 Webarium, s.r.o.