Portál
plánování sociálních služeb

Česká republika

PSS v obcích

seznamu ke stažení naleznete výčet všech obcí s rozšířenou působností (III. typu) a s pověřeným obecním úřadem (II. typu). Obce jsou členěny podle jednotlivých krajů ČR.
 
U všech obcí, kde byla na jejich webových stránkách zjištěna prezentace plánování sociálních služeb, je uveden příslušný odkaz.
 
Tato databáze má informativní charakter a bude průběžně doplňována, upřesňována a aktualizována. Rádi bychom Vás touto cestou požádali, zjistíte-li nějakou nepřesnost nebo chybějící odkaz, sdělte nám to prosím na adresu [email protected] . Děkujeme Vám za spolupráci.
 
Bližší informace k aktuální situaci v oblasti plánování sociálních služeb v tom kterém kraji Vám podají metodici/vzdělavatelé pro PSS.
 
Další informace k přehledu obcí, ve kterých se zabývají plánováním sociálních služeb, získáte na stránkách MPSV ČR zde.
 
 
Seznam obcí III. a II. typu – PSS (147 kB, aktualizováno k 28. 11. 2024)
Nabídka pro obce plánující sociální služby

 (28.11.2024)
Plánujete sociální služby? Máme pro vás nabídku. Můžete na těchto webových stránkách zveřejňovat svoje články a dokumenty.
přečteno 75x

Více

Seznam obcí zabývajících se PSS

 (12.11.2024)
Na těchto webových stránkách byl zveřejněn seznam obcí zabývajících se plánováním sociálních služeb. Odkaz na aktuální verzi seznamu naleznete v článku.
přečteno 135x

Více

Nejčtenější

Nová léčebná možnost u erektilní dysfunkce – generický tadalafil Spektrum přípravků k léčbě erektilní dysfunkce u dospělých mužů se rozšiřuje o Tadalafil Teva

Seznam obcí zabývajících se PSS (135x) Nabídka pro obce plánující sociální služby (75x)
© 2024 - 2024 Webarium, s.r.o.