Portál
plánování sociálních služeb

Česká republika

PSS v krajích

Kraje ČR podle zákona o sociálních službách mimo jiné zpracovávají střednědobý plán rozvoje sociálních služeb ve spolupráci s obcemi na území kraje, se zástupci poskytovatelů sociálních služeb a se zástupci osob, kterým jsou poskytovány sociální služby a dále sledují a vyhodnocují jeho plnění za účasti zástupců poskytovatelů sociálních služeb a zástupců osob, kterým jsou sociální služby poskytovány.
 
seznamu ke stažení jsou uvedeny odkazy na webové stránky jednotlivých krajů, které jsou zaměřeny na plánování sociálních služeb. Zde také u většiny krajů naleznete již zpracované střednědobé plány rozvoje sociálních služeb.
 
Tento přehled má informativní charakter a bude průběžně doplňován, upřesňován a aktualizován. Rádi bychom Vás touto cestou požádali, zjistíte-li nějakou nepřesnost nebo chybějící odkaz, sdělte nám to prosím na adresu [email protected] . Děkujeme Vám za spolupráci.
 
Seznam – plánování na krajské úrovni (28 kB, aktualizováno k 30. 11. 2024)
Monitoring krajského plánování sociálních služeb

 (31.8.2024)
V 11 krajích ČR proběhl monitoring procesů vytváření krajských střednědobých plánů rozvoje sociálních služeb.
přečteno 413x

Více

Nejčtenější

Nová léčebná možnost u erektilní dysfunkce – generický tadalafil Spektrum přípravků k léčbě erektilní dysfunkce u dospělých mužů se rozšiřuje o Tadalafil Teva

Monitoring krajského plánování sociálních služeb (413x)
© 2024 - 2024 Webarium, s.r.o.