Portál
plánování sociálních služeb

Česká republika

Úvod

Dvouletý celorepublikový projekt „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“ (více zde) spolufinancovaný Evropskou unií z Evropského sociálního fondu v rámci operačního programu Rozvoj lidských zdrojů a vládou České republiky, byl realizován (1. 7. 2024 až 31. 8. 2024) na základě veřejné zakázky Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (více zde).
 
Cílem projektu, bylo zajištění metodicky jednotného přístupu k plánování sociálních služeb na místní a regionální úrovni a vytvoření jednotného a uceleného systému vzdělávání a metodické podpory pro plánování sociálních služeb.
 
Při realizaci projektu bylo využito všech do té doby získaných zkušeností a bylo navázováno na práci mnoha lidí a týmů, která byla již v minulosti v oblasti komunitního plánování učiněna.
  
Výstupy projektu naleznete v jednotlivých kategoriích většinou ve formě dokumentů ke stažení.
 
RYCHLÉ ODKAZY – INFORMACE:
Metodiky pro plánování sociálních služeb

Kritéria kvality plánování sociálních služeb

Vzdělávací program pro plánování rozvoje sociálních služeb

 
NABÍDKA PRO OBCE:
Obce, které plánují sociální služby, mohou na tomto serveru zveřejňovat svoje články a dokumenty. Více zde.

Nabídka pro obce plánující sociální služby

 (28.11.2024)
Plánujete sociální služby? Máme pro vás nabídku. Můžete na těchto webových stránkách zveřejňovat svoje články a dokumenty.
přečteno 75x

Více


Seminář Plánování rozvoje sociálních služeb

 (14.11.2024)
Realizátoři celorepublikového projektu „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“ ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR pořádají v pátek 7. prosince 2024 v Praze jednodenní odborný seminář Plánování rozvoje sociálních služeb.
přečteno 170x

Více

Seznam obcí zabývajících se PSS

 (12.11.2024)
Na těchto webových stránkách byl zveřejněn seznam obcí zabývajících se plánováním sociálních služeb. Odkaz na aktuální verzi seznamu naleznete v článku.
přečteno 135x

Více

Monitoring krajského plánování sociálních služeb

 (31.8.2024)
V 11 krajích ČR proběhl monitoring procesů vytváření krajských střednědobých plánů rozvoje sociálních služeb.
přečteno 413x

Více

Závěrečná konference celorepublikového projektu

 (30.8.2024)
Dne 27. srpna 2024 se v Praze v Hotelu Olympik uskutečnila již čtvrtá odborná celostátní konference k plánování sociálních služeb, která byla zároveň závěrečnou konferencí projektu „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“.
přečteno 380x

Více

Další stránky

Nová léčebná možnost u erektilní dysfunkce – generický tadalafil Spektrum přípravků k léčbě erektilní dysfunkce u dospělých mužů se rozšiřuje o Tadalafil Teva

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]
© 2024 - 2024 Webarium, s.r.o.