Portál
plánování sociálních služeb

Česká republika

Úvod

Dvouletý celorepublikový projekt „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“ (více zde) spolufinancovaný Evropskou unií z Evropského sociálního fondu v rámci operačního programu Rozvoj lidských zdrojů a vládou České republiky, byl realizován (1. 7. 2024 až 31. 8. 2024) na základě veřejné zakázky Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (více zde).
 
Cílem projektu, bylo zajištění metodicky jednotného přístupu k plánování sociálních služeb na místní a regionální úrovni a vytvoření jednotného a uceleného systému vzdělávání a metodické podpory pro plánování sociálních služeb.
 
Při realizaci projektu bylo využito všech do té doby získaných zkušeností a bylo navázováno na práci mnoha lidí a týmů, která byla již v minulosti v oblasti komunitního plánování učiněna.
  
Výstupy projektu naleznete v jednotlivých kategoriích většinou ve formě dokumentů ke stažení.
 
RYCHLÉ ODKAZY – INFORMACE:
Metodiky pro plánování sociálních služeb

Kritéria kvality plánování sociálních služeb

Vzdělávací program pro plánování rozvoje sociálních služeb

 
NABÍDKA PRO OBCE:
Obce, které plánují sociální služby, mohou na tomto serveru zveřejňovat svoje články a dokumenty. Více zde.

Krajské semináře - podpora při plánování sociálních služeb

 (30.4.2024)

Ve všech čtrnácti krajích České republiky se v průběhu března a dubna 2024 uskutečnily v rámci celostátního projektu „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“ krajské semináře, které měly za cíl napomoci při procesu zpracování střednědobých plánů rozvoje sociálních služeb v krajích.


přečteno 805x
Více

Seznam krajských metodiček/metodiků

 (19.4.2024)
V článku naleznete seznam (včetně kontaktů) krajských metodiček/metodiků pro plánování sociálních služeb, kteří úspěšně absolvovali vzdělávací program a obdrželi osvědčení od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.
přečteno 874x

Více

TZ – Podpora plánování sociálních služeb v obcích a regionech

 (1.4.2024)
Tisková zpráva k dosavadním výsledkům projektu.
přečteno 269x

Více

Proběhla třetí konference projektu

 (13.3.2024)

28. 2. 2024 byla realizována 3. konference "Plánování rozvoje sociálních služeb - aktuální otázky" - projekt „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“.

přečteno 625x
Více

TZ - Krajské semináře mají napomoci při plánování sociálních služeb v krajích

 (6.3.2024)
Ve všech čtrnácti krajích České republiky se v průběhu března a dubna 2024 uskuteční krajské semináře, které mají za cíl napomoci při procesu zpracování střednědobých plánů rozvoje sociálních služeb v krajích.
přečteno 556x

Více

Další stránky

Nová léčebná možnost u erektilní dysfunkce – generický tadalafil Spektrum přípravků k léčbě erektilní dysfunkce u dospělých mužů se rozšiřuje o Tadalafil Teva

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]
© 2024 - 2024 Webarium, s.r.o.