Portál
plánování sociálních služeb

Česká republika

Kritéria kvality plánování sociálních služeb

17.12.2024
přečteno 51x

Na stránkách MPSV naleznete další z nástrojů podpory plánování sociálních služeb na obcích, případně krajích – Kritéria kvality plánování sociálních služeb.

Na základě veřejné zakázky „Koordinace vytváření kritérií kvality plánování sociálních služeb“ Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (tato zakázka byla realizována jako součást projektu „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“) byla vytvořena Kritéria kvality plánování sociálních služeb.
 
Ne jejich vzniku se podílela pracovní skupina složená s odborníků/odbornic pro danou oblast. Jejich první verze byla ověřena v praxi v několika městech ČR.
 
Kritéria kvality plánování sociálních služeb mohou využít jako sebehodnotící nástroj či jako vodítka při své metodické a vzdělavatelské činnosti v procesech plánování sociálních služeb všichni, kteří se plánování sociálních služeb věnují.
 
Kritéria v elektronické podobě (soubor PDF) ke stažení naleznete na stránkách MPSV (zde) spolu s dalšími informacemi. Zároveň je možné si na těchto stránkách objednat tištěnou podobu brožury a dále leták a papírové posuvné pravítko se stručným přehledem.

zpět
© 2024 - 2024 Webarium, s.r.o.